COM(2006)813 - Door de lidstaten uit te voeren controles op de verrichtingen in het kader van de financieringsregeling van het Europees Landbouwgarantiefonds - EU monitor

EU monitor; Kennis Management Tool
logo PDC
Zondag 19 mei 2013

Let op

Deze pagina is een beperkte versie van het dossier dat onderdeel is van de EU Monitor.

 

Deze Monitor is een betaalde dienst van ANP en PDC Informatie Architectuur en stelt u in staat op eenvoudige wijze het Europese proces van wet- en regelgeving op de voet te volgen: van de indiening van het voorstel tot en met de uiteindelijke stemmingen in het Europees Parlement en de Raad van de Europese Unie

 

Zie onderaan deze pagina voor meer informatie.

 

Bent u al gebruiker van de EU Monitor? Log dan in voor de uitgebreide versie.

 
 

1.

Kengegevens

officiële titel

Voorstel voor een verordening van de Raad inzake de door de lidstaten uit te voeren controles op de verrichtingen in het kader van de financieringsregeling van het Europees Landbouwgarantiefonds (gecodificeerde versie)

officiële Engelstalige titel

Proposal for a Council Regulation on scrutiny by Member States of transactions forming part of the system of financing by the European Agricultural Guarantee Fund (Codified version)
 
COM-nummer COM(2006)813NLEN
extra com nummer COM(2006)813
interinstitutioneel nummer 2006/0265(CNS)

2.

Oorspronkelijk voorstel

3.

Europese rechtsgrond

Deze Verordening is gebaseerd op EG-Verdrag artikel 37. Artikel 37 maakt onderdeel uit van het hoofdstuk 'Landbouw' van het EG-Verdrag. Het heeft betrekking op vaststelling van verordeningen, richtlijnen en beschikkingen, en gemeenschappelijke ordening der markten.

 

4.

Uitgebreide versie

Van deze pagina bestaat een uitgebreide versie met de stand van zaken van het dossier, de samenvatting van de European Parliament Legislative Observatory, gegevens over de te volgen procedure, de juridische context, een overzicht van verwante dossiers, de betrokken Europese organisaties (denk aan directoraten-generaal van de Europese Commissie, EP-commissies en Raadsformaties) en personen (denk aan eurocommissarissen en Europarlementariërs) en tot slot relevante documenten.

De uitgebreide versie is beschikbaar voor betalende gebruikers van de EU Monitor van ANP en PDC Informatie Architectuur.

5.

EU Monitor

Met de EU Monitor volgt u alle Europese dossiers die voor u van belang zijn, op de voet. De Monitor signaleert de recent aan deze dossiers toegevoegde documenten en de vergaderingen waarin ze aan de orde komen. U ziet in één oogopslag van elk lopend voorstel de stand van zaken. Via e-mail-alerts en de nieuwsbrieffunctie zijn u en uw relaties altijd onmiddellijk op de hoogte.

De EU Monitor is ook beschikbaar in het Engels.

Als u meer wilt weten over de EU Monitor, neem dan contact op met René Wijne van ANP. U kunt hem telefonisch bereiken op 070-4141424.