COM(2008)676 - Netwerk voor waarschuwing en informatie inzake kritieke infrastructuur (CIWIN) - EU monitor

EU monitor; Kennis Management Tool
logo PDC
Zondag 19 mei 2013

Let op

Deze pagina is een beperkte versie van het dossier dat onderdeel is van de EU Monitor.

 

Deze Monitor is een betaalde dienst van ANP en PDC Informatie Architectuur en stelt u in staat op eenvoudige wijze het Europese proces van wet- en regelgeving op de voet te volgen: van de indiening van het voorstel tot en met de uiteindelijke stemmingen in het Europees Parlement en de Raad van de Europese Unie

 

Zie onderaan deze pagina voor meer informatie.

 

Bent u al gebruiker van de EU Monitor? Log dan in voor de uitgebreide versie.

 
 

1.

Kengegevens

officiële titel

Voorstel voor een beschikking van de Raad betreffende een netwerk voor waarschuwing en informatie inzake kritieke infrastructuur (CIWIN)

officiële Engelstalige titel

Proposal for a Council Decision on a Critical Infrastructure Warning Information Network (CIWIN)
 
COM-nummer COM(2008)676NLEN
extra com nummer COM(2008)676;SEC(2008)2702;SEC(2008)2701;COM(2009)665
raadsdocument 2008/41
interinstitutioneel nummer 2008/0200(COD)

2.

Oorspronkelijk voorstel

 

3.

Europese rechtsgrond

Deze Beschikking is gebaseerd op EURATOM-Verdrag artikel 203 en het EG-Verdrag artikel 308. Artikel 308 maakt onderdeel uit van het hoofdstuk 'Algemene en slotbepalingen' van het EG-Verdrag. Het heeft betrekking op in het kader van de gemeenschappelijke markt een der doelstellingen van de Gemeenschap te verwezenlijken zonder dat het Verdrag in de daartoe vereiste bevoegdheden voorziet.

 

4.

Uitgebreide versie

Van deze pagina bestaat een uitgebreide versie met de stand van zaken van het dossier, de samenvatting van de European Parliament Legislative Observatory, gegevens over de te volgen procedure, het betrokken NL-dossier, een overzicht van verwante dossiers, de betrokken Europese organisaties (denk aan directoraten-generaal van de Europese Commissie, EP-commissies en Raadsformaties) en personen (denk aan eurocommissarissen en Europarlementariërs) en tot slot relevante documenten.

De uitgebreide versie is beschikbaar voor betalende gebruikers van de EU Monitor van ANP en PDC Informatie Architectuur.

5.

EU Monitor

Met de EU Monitor volgt u alle Europese dossiers die voor u van belang zijn, op de voet. De Monitor signaleert de recent aan deze dossiers toegevoegde documenten en de vergaderingen waarin ze aan de orde komen. U ziet in één oogopslag van elk lopend voorstel de stand van zaken. Via e-mail-alerts en de nieuwsbrieffunctie zijn u en uw relaties altijd onmiddellijk op de hoogte.

De EU Monitor is ook beschikbaar in het Engels.

Als u meer wilt weten over de EU Monitor, neem dan contact op met René Wijne van ANP. U kunt hem telefonisch bereiken op 070-4141424.