(Inés) Ayala Sender - EU monitor

EU monitor
Dinsdag 28 januari 2020
kalender

(Inés) Ayala Sender

Inés Ayala Sender (1957) was van 20 juli 2004 tot 1 juli 2019 lid van het Europees Parlement. Ayala Sender maakte deel uit van de Fractie Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten en komt uit Spanje.

1.

Personalia

land
Spanje

geboorteplaats en -datum
Zaragoza, 28 maart 1957

2.

Partij/stroming

fractie Europees Parlement
Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement

3.

Hoofdfuncties/beroepen

lid Europees Parlement, van 20 juli 2004 tot 1 juli 2019

4.

Publicaties van/over

website
http://www.europarl.europa.eu/meps/nl/28292/INES_AYALA+SENDER/history/8

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.

In deze biografie zijn gegevens verwerkt tot 1 juli 2019.