(Richard) Corbett - EU monitor

EU monitor
Zaterdag 11 juli 2020
kalender

(Richard) Corbett

Richard Corbett (1955) was van 1 juni 2014 tot 31 januari 2020 lid van het Europees Parlement. Corbett maakte deel uit van de Fractie Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten en komt uit het Verenigd Koninkrijk.

1.

Personalia

land
Verenigd Koninkrijk

geboorteplaats en -datum
Southport, 6 januari 1955

2.

Partij/stroming

fractie Europees Parlement
Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • lid Europees Parlement, van 23 december 1996 tot 13 juli 2009
  • lid Europees Parlement, van 1 juni 2014 tot 31 januari 2020

4.

Publicaties van/over

website
https://www.europarl.europa.eu/meps/nl/2309/RICHARD_CORBETT/history/9

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.

In deze biografie zijn gegevens verwerkt tot 31 januari 2020.