Tweede Kamerfractie Lid-Wilders - EU monitor

EU monitor
Maandag 1 juni 2020
kalender

Tweede Kamerfractie Lid-Wilders

De fractie lid-Wilders ontstond op 3 september 2004, nadat Geert Wilders i uit de VVD-fractie i was gestapt vanwege geschillen over standpunten en zijn vrijheid om die uit te dragen. De fractie was van 2 september 2004 tot 22 november 2006 vertegenwoordigd in de Tweede Kamer.

Wilders nam als oprichter en partijleider van de Partij voor de Vrijheid i deel aan de Tweede Kamerverkiezingen van 2006 i. Hierbij behaalde de door hem geleide lijst 9 zetels.

 

Meer over