(François) Alfonsi - EU monitor

EU monitor
Vrijdag 23 oktober 2020
kalender

(François) Alfonsi

François Alfonsi (1953) is sinds 2 juli 2019 lid van het Europees Parlement. Alfonsi maakt namens "Régions et Peuples Solidaires" deel uit van de Fractie Groenen/Europese Vrije Alliantie en komt uit Frankrijk.

1.

Personalia

land
Frankrijk

geboorteplaats en -datum
Ajaccio, 14 september 1953

2.

Partij/stroming

lid tussentijds gevormde fractie(s)
Régions et Peuples Solidaires

fractie Europees Parlement
Fractie De Groenen/Vrije Europese Alliantie

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • lid Europees Parlement, van 14 juli 2009 tot 30 juni 2014
  • lid Europees Parlement, vanaf 2 juli 2019

4.

Publicaties van/over

website
https://www.europarl.europa.eu/meps/nl/96750/FRANCOIS_ALFONSI/home

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.