(Carlo) Fidanza - EU monitor

EU monitor
Zaterdag 4 april 2020
kalender

(Carlo) Fidanza

Carlo Fidanza (1976) is sinds 2 juli 2019 lid van het Europees Parlement. Fidanza maakt namens "Fratelli d'Italia" deel uit van de Fractie Europese Conservatieven en Hervormers en komt uit ItaliŽ.

1.

Personalia

land
ItaliŽ

geboorteplaats en -datum
San Benedetto del Tronto, 21 september 1976

2.

Partij/stroming

lid tussentijds gevormde fractie(s)
Fratelli d'Italia

fractie Europees Parlement
Fractie Europese Conservatieven en Hervormers

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • lid Europees Parlement, van 14 juli 2009 tot 30 juni 2014
  • lid Europees Parlement, vanaf 2 juli 2019

4.

Publicaties van/over

website
https://www.europarl.europa.eu/meps/nl/96810/CARLO_FIDANZA/home

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieŽn betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.