(Raffaele) Fitto - EU monitor

EU monitor
Dinsdag 20 oktober 2020
kalender

(Raffaele) Fitto

Raffaele Fitto (1969) is sinds 1 juni 2014 lid van het Europees Parlement. Fitto maakt namens "Fratelli d'Italia" deel uit van de Fractie Europese Conservatieven en Hervormers en komt uit Italië.

1.

Personalia

land
Italië

geboorteplaats en -datum
Maglie, 28 augustus 1969

2.

Partij/stroming

lid tussentijds gevormde fractie(s)
Fratelli d'Italia

fractie Europees Parlement
Fractie Europese Conservatieven en Hervormers

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • lid Europees Parlement, van 20 juli 1999 tot 20 juni 2000
  • lid Europees Parlement, vanaf 1 juni 2014

4.

Publicaties van/over

website
https://www.europarl.europa.eu/meps/nl/4465/RAFFAELE_FITTO/home

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.