(Anna) Fotyga - EU monitor

EU monitor
Maandag 26 oktober 2020
kalender

(Anna) Fotyga

Anna Fotyga (1957) is sinds 4 juli 2017 lid van het Europees Parlement. Fotyga maakt namens "Prawo i Sprawiedliwość" deel uit van de Fractie Europese Conservatieven en Hervormers en komt uit Polen.

1.

Personalia

land
Polen

geboorteplaats en -datum
Lębork, 12 januari 1957

2.

Partij/stroming

lid tussentijds gevormde fractie(s)
Prawo i Sprawiedliwość

fractie Europees Parlement
Fractie Europese Conservatieven en Hervormers

3.

Hoofdfuncties/beroepen

  • lid Europees Parlement, van 20 juli 2004 tot 22 november 2005
  • lid Europees Parlement, van 1 juni 2014 tot 4 juli 2017
  • lid Europees Parlement, vanaf 4 juli 2017

4.

Publicaties van/over

website
https://www.europarl.europa.eu/meps/nl/28353/ANNA_FOTYGA/home

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografie├źn betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.