(Seb) Dance - EU monitor

EU monitor
Dinsdag 24 november 2020
kalender

(Seb) Dance

Seb Dance (1981) was van 1 juli 2014 tot 31 januari 2020 lid van het Europees Parlement. Dance maakte deel uit van de Fractie Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten en komt uit het Verenigd Koninkrijk.

1.

Personalia

land
Verenigd Koninkrijk

geboorteplaats en -datum
London, 1 december 1981

2.

Partij/stroming

fractie Europees Parlement
Fractie van de Progressieve Alliantie van Socialisten en Democraten in het Europees Parlement

3.

Hoofdfuncties/beroepen

lid Europees Parlement, van 1 juli 2014 tot 31 januari 2020

4.

Publicaties van/over

website
https://www.europarl.europa.eu/meps/nl/124952/SEB_DANCE/history/9

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.

In deze biografie zijn gegevens verwerkt tot 31 januari 2020.