(Lola) Sánchez Caldentey - EU monitor

EU monitor
Zondag 26 januari 2020
kalender

Lola Sánchez Caldentey (1978) was van 1 juli 2014 tot 1 juli 2019 lid van het Europees Parlement. Sánchez Caldentey maakte deel uit van de Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links en komt uit Spanje.

1.

Personalia

land
Spanje

geboorteplaats en -datum
Valencia, 17 maart 1978

2.

Partij/stroming

fractie Europees Parlement
Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links

3.

Hoofdfuncties/beroepen

lid Europees Parlement, van 1 juli 2014 tot 1 juli 2019

4.

Publicaties van/over

website
http://www.europarl.europa.eu/meps/nl/125035/LOLA_SANCHEZ+CALDENTEY/history/8

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.

In deze biografie zijn gegevens verwerkt tot 1 juli 2019.