(Molly) Scott Cato - EU monitor

EU monitor
Zaterdag 11 juli 2020
kalender

(Molly) Scott Cato

Molly Scott Cato (1963) was van 1 juli 2014 tot 31 januari 2020 lid van het Europees Parlement. Scott Cato maakte deel uit van de Fractie Groenen/Europese Vrije Alliantie en komt uit het Verenigd Koninkrijk.

1.

Personalia

land
Verenigd Koninkrijk

geboorteplaats en -datum
Stroud, 21 mei 1963

2.

Partij/stroming

fractie Europees Parlement
Fractie De Groenen/Vrije Europese Alliantie

3.

Hoofdfuncties/beroepen

lid Europees Parlement, van 1 juli 2014 tot 31 januari 2020

4.

Publicaties van/over

website
https://www.europarl.europa.eu/meps/nl/124942/MOLLY_SCOTT+CATO/history/9

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.

In deze biografie zijn gegevens verwerkt tot 31 januari 2020.