(Joćo) Pimenta Lopes - EU monitor

EU monitor
Zondag 26 januari 2020
kalender

(Joćo) Pimenta Lopes

Joćo Pimenta Lopes (1980) was van 31 januari 2016 tot 1 juli 2019 lid van het Europees Parlement. Pimenta Lopes maakte deel uit van de Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links en komt uit Portugal.

1.

Personalia

land
Portugal

geboorteplaats en -datum
Campo Grande, 12 april 1980

2.

Partij/stroming

fractie Europees Parlement
Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links

3.

Hoofdfuncties/beroepen

lid Europees Parlement, van 31 januari 2016 tot 1 juli 2019

4.

Publicaties van/over

website
http://www.europarl.europa.eu/meps/nl/136236/JOAO_PIMENTA+LOPES/history/8

Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieėn betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.

In deze biografie zijn gegevens verwerkt tot 1 juli 2019.