36774 NL - wetsvoorstel
Initiatiefvoorstel Wet inroepbevoegdheid ACM - Hoofdinhoud
Dit is een beperkte versie
U kijkt naar een beperkte versie van dit dossier in de EU Monitor.
Dit wetsvoorstel werd op 30 juni 2025 aanhangig gemaakt door het Tweede Kamerlid Bushoff (GL-PvdA) i.
Dit voorstel is gebaseerd op de overweging, dat het wenselijk is de Mededingingswet te wijzigen om het concentratietoezicht uit te breiden met een bevoegdheid om bepaalde concentraties in te roepen en te beoordelen op de gevolgen voor de mededinging..
Voorstel van wet van het lid Bushoff tot wijziging van de Mededingingswet in verband met de uitbreiding van het concentratietoezicht (Wet inroepbevoegdheid ACM)
(3 stuks)2 |
26 juni 2025, geleidende brief, nr. 1
KST1203800 Geleidende brief |
2 |
26 juni 2025, voorstel van wet, nr. 2
KST1203804 Voorstel van wet |
2 |
26 juni 2025, memorie van toelichting, nr. 3
KST1203807 Memorie van toelichting |
Van deze pagina bestaat een uitgebreide versie met het inleidende gedeelte van de memorie van toelichting en een overzicht van door dit wetsvoorstel gewijzigde wetten.
De uitgebreide versie is beschikbaar voor betalende gebruikers van de Parlementaire Monitor van PDC Informatie Architectuur.
Met de Parlementaire Monitor volgt u alle parlementaire dossiers die voor u van belang zijn en bent u op de hoogte van alles wat er speelt in die dossiers. Helaas kunnen wij geen nieuwe gebruikers aansluiten, deze dienst zal over enige tijd de werkzaamheden staken.